Sebevzdělávání – důležitý krok k podnikatelskému úspěchu

Podnikání s sebou přináší řadu každodenních starostí a problémů které je nutné zdárně překonávat. Podnikatelé musí umět reagovat na neustále se měnící podmínky, sledovat aktuální trendy a hlavně obstát v konkurenčním boji. Proto je nesmírně důležité pracovat na sobě, zdokonalovat se a získávat nové poznatky z praxe.

Flexibilní studium MBA pro podnikatele

Manažerské vzdělávání představuje cestu, jak takového sebezdokonalení můžete dosáhnout. European School of Business & Management (ve zkratce ESBM) se pyšní dlouhou řadou spokojených absolventů, mezi kterými se v hojné míře vyskytují právě podnikatelé. Lidé, kteří mají zájem se zlepšovat, pracují na sobě a rozvíjí svůj potenciál.

ESBM zajišťuje celkem 19 specializací v programu MBA a pro nejnáročnější manažery s vysokoškolským vzděláním a minimálně šestiletou praxí dvě specializace DBA. Studium je uzpůsobeno velkému časovému vytížení podnikatelů, je možné k němu nastoupit kdykoliv v průběhu roku. Neustále přístupné online rozhraní doplňují sobotní odborné semináře (pouze 4 za celé studium), oblíbené jsou také interaktivní workshopy, na které jsou studenti pravidelně zváni. Během těchto setkání dochází k předávání nových poznatků, výměně cenných kontaktů, představení aktuálních trendů a postupů. Studenti také velmi oceňují možnost konzultovat vlastní nápady či problémy z profesního života prostřednictvím seminárních prací. Od předních odborníků – lektorů, kteří text hodnotí tak dostanou důležitou zpětnou vazbu.

Jeden z mnoha úspěšných absolventů programu MBA ke studiu na ESBM uvádí následující: „Díky studiu na ESBM jsem v naší společnosti zavedl mnoho nových prvků, které nám ve výsledku přinesly nejen úsporu času, ale i finančních prostředků. Velice kladně hodnotím také výběr lektorů, jejich profesionalitu a ochotu předávat své znalosti a zkušenosti z praxe. Ačkoli je mé zaměstnání opravdu velmi časově vytěžující, díky zvolené formě studia jsem neměl sebemenší problémy jej absolvovat. Studium tedy mohu doporučit každému vytíženému majiteli i řediteli jakékoliv firmy“.

Přesvědčte se sami o tom, zda je manažerské studium pro vás to pravé, ESBM poskytuje možnost studia MBA na zkoušku, dále je možné kdykoliv oslovit studijní oddělení, které je připravené zodpovědět veškeré otázky týkající se studia.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Justus007 Fandím vám! sám jsem před lety mba studoval a mohu jedině doporučit.
22.8.2018 14:11 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.