Skvělé kanceláře v centru Zlína

Zlín je příznivým městem pro mnohá odvětví. Jen si vzpomeňte na Baťu a jeho dřeváky, jak se mu tam tenkrát dařilo. I v dnešní době je tohle jihovýchodně položené město centrem podnikání, obchodů a businessu. Přispět svou troškou do mlýna můžete i vy, když přesunete své kanceláře do Zlína.

Přímo Baťou jsou inspirovány jedinečné kanceláře a obchodní jednotky na ulici Šedesátá v průmyslovém centru Zlína. Budova HOUSE 64 postupně prochází kompletní rekonstrukcí pod taktovkou Ing. arch. Luboše Berana. Začalo se loni a pokračovat se bude příští rok, o prostory je však velký zájem už teď. Všechny obchodní plochy v přízemí jsou již pronajaté. V současné době se zaplňuje druhé podlaží, další tři pak budou postupně přibývat, jak pokročí rekonstrukce.

Jako v New Yorku, ale za lepší ceny

Staré komplexy, kde sídlil Baťa, prochází kompletní rekonstrukcí zvenku i zevnitř. Výsledkem mají být moderní kanceláře, které známe z měst jako New York, Londýn, Berlín nebo Praha. Měly by být atraktivní pro nové firmy – nejen vzhledem ale také cenou. Pronájem kanceláře Zlín tady seženete už od 2990 Kč měsíčně za 24 m2. Vzhledem k plánovanému vybavení je to špičkové.

Dům bude kompletně zateplen, aby byl energeticky úsporný. Uvnitř budou dělené kanceláře i části v halovém návrhu. Některé části budovy by mohly být upraveny přímo na přání budoucích klientů. Myslí se i na dobrou dopravní dostupnost – u budovy bude parkoviště se 150 parkovacími místy. Na MHD je to odsud také blízko, House 64 se nachází přímo v industriálním centru. V okolí už sídlí mnoho firem, pošta, banky, obchody a instituce. Kousek je nemocnice, park Komenského, Dům kultury nebo nábřeží.

Co víc dodat? Zajděte se na novou tvář House 64 podívat osobně. Okoukněte, jaké obchody se zabydlely v prvním patře, a přesvědčte se na vlastní oči, že se budova nachází na opravdu perspektivní adrese. Ve Zlíně to žije!

viz 05

viz 04

viz 02

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.