Snižujeme náklady na spotřební materiál v kanceláři. Vaše podnikání na něm nestojí

S podnikatelskou činností se pojí nejen zisky, ale bohužel také celá řada nákladů. Vždy je naprosto zásadní se tyto náklady pokusit srazit na minimum. Dvojnásob to platí v případě spotřebního materiálu v kanceláři, který určitě není tím, co ve vašem podnikání generuje zisk. Budete-li nakupovat zbytečně drahý spotřební materiál, na kvalitě vašich výrobků nebo služeb se to rozhodně nijak neprojeví a zákazníci to nijak neocení.

Kvalitní tisk nemusí být drahý

Jedním z naprosto typických druhů spotřebního materiálu, který je do kanceláře neustále potřeba dokupovat, patří tonery nebo cartridge. Tady je vhodné zvolit dodavatele se širokým sortimentem, kde si můžete opravdu vybírat. Náplně do tiskáren od TonerDepot.cz vám mohou nabídnout jak originální, tak také populární alternativní náplně. A právě nákup alternativních náplní je ideální způsob, jak ušetřit na provozu kanceláře, aniž by se to jakkoliv projevilo na kvalitě tisku. Alternativní náplně vám jsou totiž schopny:

  • Zajistit srovnatelnou kvalitu tisku s originálem
  • Podstatně snížit náklady na tisk

Při tisku faktur, smluv s klienty či různých interních firemních dokumentů, určitě není potřeba platit za tiskové náplně nesmyslně vysoké ceny. Můžete tisknout naprosto stejně, a to prakticky za hubičku. Ověřený prodejce spotřebního materiálu do tiskáren nabídne takové náplně, které splňují veškeré mezinárodní standardy a jejich certifikace zaručuje vysokou kvalitu tisku. Vaše dokumenty tak budou za všech okolností profesionální a reprezentativní.

Vysoká úspora

Pro provoz typické kanceláře je zpravidla nasazena laserová tiskárna, případně v kombinaci s multifunkčním zařízením. Ačkoliv laserový tisk je na tom s ohledem na úsporu nákladů velmi dobře, pořídíte-li levné tonery alternativních výrobců, ušetříte až několikanásobek ceny originálu. Nad takovou úsporou se rozhodně vyplatí pouvažovat.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.