Stěhujete firmu? Většinou to zvládnete svépomocí

Nestěhujeme se jen v osobním životě. Pokud máme firmu, je dost možné, že firemní stěhování zažijeme hned několikrát. Možnosti, jak tuto nepříjemnost zvládnout, jsou dvě. Buď si najmeme profesionály, anebo zapojíme do stěhování vlastní zaměstnance. Jaká jsou pro a proti?

Ke stěhování svépomoci potřebujete vybavení

Zejména pokud jste menší firma, pravděpodobně vám bude chybět pro stěhování svépomocí potřebné vybavení. Přestože nějaký vozový park nejspíš máte, pravděpodobně vám chybí vhodný přívěsný vozík, ve kterém je možné kancelářské vybavení mezi starou a novou kanceláří převézt. Řešením je půjčovna vozíků. Větší vozík napojený na tažné zařízení, optimálně zaplachtovaný, je ideální pomocník, který nám pomůže přestěhovat firmu svépomocí.

Co ale dělat, když nemáte tažné zařízení? Než si muset v půjčovně půjčovat i automobil s tažným zařízením, půjčte si raději dodávku. Například půjčovna dodávek Ostrava má ve své nabídce dodávky speciálně vybavené tak, aby byly vhodné právě pro stěhování. Samozřejmostí jsou i víkendové zápůjčky, protože zrovna víkendy firmy při stěhování preferují. Stěhujete se například v rámci Ostravy? Profesionální stěhovací služby Ostrava už nebudete ani potřebovat. K řízení dodávky vám postačí řidičský průkaz skupiny B a třeba vaše stěhování Ostrava Poruba – Ostrava Michálkovice může začít.

Stěhovací firma stěhování zorganizuje na klíč – ale něco to stojí

Pokud se však již vaše společnost výrazněji rozrostla a máte několik desítek až stovek zaměstnanců, bude pro vás výhodnější využít profesionální služby stěhovací firmy. Ta je schopna zorganizovat přestěhování skutečně od A do Z. Včetně úklidu prostor, zabalení stěhovaných věcí, až po jejich správné nainstalování na nové místo. Tyto služby jsou však dražší a nemůže si je dovolit každý. Proto menší firmy preferují stěhování svépomocí.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Karel523 Jo, se stěhováky souhlasím, když jsem si naposledy najal tot firmu: http://stehovani-profigroup.cz/ tak bylo stěhování jednoduší a to podstatně jednoduší :)
8.2.2019 12:48 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.