Stříhání, řezání, krájení, … Jak poznat kvalitní čepel?

Na každém pracovišti se alespoň občas pracuje s noži, nůžkami, řezáky a dalšími ostrými nástroji. A nejen na technicky zaměřeném pracovišti je třeba, aby řezné nástroje byly kvalitní a spolehlivé. Kde pořídit ty, které vám zaručí vždy profesionální výsledek?

Nůžky na plech

Až budete shánět kvalitní ruční nůžky na plech, vsaďte na prověřené značky, které vám zajistí jen ten nejlepší výsledek. KRETZER z německého Solingenu, oblíbené řemeslnické nůžky Stanley i nůžky tradičního českého výrobce ROSTEX patří k tomu nejlepšímu, co můžete pořídit.

Tip: Na techni-eshop.cz pořídíte nůžky na plech s ergonomicky tvarovanou rukojetí pro pohodlnou práci, se kterými můžete pohodlně stříhat také pletivo, plasty, kůži a další podobné materiály.

Bezpečnostní nože

Při řezání musí být na prvním místě bezpečnost. Bezpečnostní nože automaticky zasunou ostří nože při ztrátě kontaktu s řezaným materiálem, případně je jejich ostří bezpečně umístěno a zakryto. Bezpečnostní nůž by neměl chybět na žádném pracovišti.

Tip: Všechny bezpečnostní nože, které najdete ba techni-eshop.cz mají komfortní ergonomicky tvarovanou rukojeť pro pohodlí při práci. V nabídce najdete také různé typy bezpečnostních nožů např. pro řezání různých obalových materiálů, nože pro začišťování a podlahářské nože.

Nože a kleště na kabely

Kleště a nože na kabely německé značky WEICON jsou mezi profesionály ceněny především díky své špičkové kvalitě. Tyto nože a kleště jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu a opatřeny speciálními břity zaručující dlouhou životnost odizolovacího nástroje.

Kromě klasických nožů na kabely se podívejte také na nabídku velmi oblíbených automatických kleští na kabely, nástroj pro lisování dutinek a nůž s možností zafixování čepele pro vyšší bezpečnost při práci.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.