Tipy na firemní dárek, který vás připomene

Vybrat pozornost, která potěší významné zákazníky a obchodní partnery, může být oříšek. Věnovaný dárek představuje jedinečnou příležitost k poděkování za spolupráci nebo za věrnost. Pojďte se s námi podívat na několik tipů, které jsme pro vás připravili. Výběr vhodného dárku pro vás bude hračka!

Diář – klasika, která potěší

Diář na příští rok je dobrou variantou z mnoha důvodů. Na výběr máte nepřeberné množství typů, barev, ale i materiálů. Můžete tedy zvolit přesně takový model, který bude odrážet osobnost a vkus vašeho obchodního partnera. Navíc klasický diář je velmi praktický dárek. Hodí se při plánování úkolů a využití najde i během jednání. Nemusíte se tedy bát, že darujete kýč, který je nejlepší vyhodit krátce po výměně přátelských úsměvů.

aaapapir pic 1

Zápisník? Zvolte kvalitní model

Nemusíte si hned představovat blok jako ze základní školy. I zápisník může být dobrou a luxusní volbou – obzvláště v kombinaci s dražším perem. Některé kusy přímo obsahují místo, kam se dá pero uložit, a tak si spolu tyto dva dárky perfektně rozumí. A konkrétní tipy? Ženám se bule líbit třeba zápisník s křišťály Swarovski, mužům spíše decentnější kožený nebo koženkový zápisník v tmavší barvě.

 

aaapapir pic 2

 

Buďte originální a osobní

Logo vaší firmy na předmětech už je zaběhnutou klasikou. Dárku lze ale dodat punc originality i osobní rozměr. Co třeba právě diář nebo zápisník z kvalitního papíru ozdobit popiskem či ražbou? Můžete vytvořit vlastní design, který bude vypadat daleko efektněji, než jen strohé logo. Velmi elegantně působí sleporažba do kůže či koženky, oblíbená je také barevná ražba.

Kalendář s potiskem

Opravdu vděčným dárkem, který potěší, je i nástěnný kalendář. Motiv můžete vybrat podle zálib partnera. Někomu udělá radost fotografie přírody či květin, jinému třeba umění. Vhodný je také tisk na kalendář. Opět se ale neomezujte pouze na logo firmy. Působit dobře bude třeba milý vzkaz nebo vlastnoručně vybraný citát, který vystihuje cíle a poselství vaší firmy. Nechte ho vytisknout úplně dole – bude vás obchodnímu partnerovi nebo váženému zákazníkovi připomínat celý rok.

aaapapir pic 3

A co vy? Máte už jasno, jaký osobní dárek letos obchodnímu partnerovi věnujete?

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.