Top' rezidence Pomezí připravuje luxusní byty, které lákají i investory

V developerském světě představuje top' rezidence zavedenou značku, která zastřešuje rezidenční projekty společnosti KKCG Real Estate. Pod její záštitou vzniklo už několik projektů, jako je například top' rezidence Šárecké údolí nacházející se v Praze 6, v rámci něhož vyrostlo 50 nízkoenergetických řadových domů. V současné době vzniká další luxusní komplex top' rezidence Pomezí, tentokrát v Praze 5.

Stavba nízkoenergetických bytových domů probíhá v proslulé pražské čtvrti Košíře, která kombinuje příjemné s užitečným, tedy rychlou dostupnost do města s bydlením v přírodě. Za návrhem celého konceptu „ bydlení v parku“, který bude realizován v několika fázích výstavby stojí ateliéry Bogle Architects, Bauschlager Eberle, Hnilička architekti, majo architekti a ABM architekti. Poslední jmenovaný ateliér v čele s Petrem Bouřilem navrhl bytové domy z právě realizované 1. etapy. O  nové byty Praha 5 je nevídaný zájem, a to především díky dobré lokalitě, blízkosti přírody i centra dění, záruce kvality provedení stavby i použitých materiálů, nízkoenergetické náročnosti a záruky solidního jednání a garancí developera KKCG Real Estate. Pokud tedy  top´rezidenci vnímáte jako investiční příležitost, či některý z podkrovních penthousů s mimořádnými výhledy na pražské panorama zvolíte jako místo pro svůj život, neměli byste si ji nechat uniknout mezi prsty.

Nízkoenergetické byty s puncem luxusu

V první etapě výstavby vznikne 90 nadstandardních bytů ve 4 čtyřpodlažních domech. Součástí některých bytů jsou předzahrádky, jiných zase balkony a terasy. V nabídce jsou dvojúrovňové penthousy s prostornými střešními terasami, z nichž se otevírá panoramatický výhled na Prahu.

Všechny tyto luxusní byty Praha  jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu, přičemž disponují decentárlním větráním a rekuperací tepla. O zastínění se starají venkovní hliníkové žaluzie. Potěší vás také přítomnost elektroinstalace pro inteligentní ovládání. Přidanou hodnotou jsou velkoformátová okna, přes která proniká dostatek přirozeného světa. V podstatě je jedno, na jakou stranu je byt orientován, protože z každého je nádherný výhled buď na Staré Město, nebo přírodní park Košíře – Motol.

Dokonalé zázemí pro rodiny s dětmi

Projekt top' rezidence Pomezí si zamilují také rodiny s dětmi, protože jejich ratolesti budou vyrůstat v klidném prostředí Prahy, ale přitom na dosah centra. V bezprostřední blízkosti se navíc nachází obchodní centra Nový Smíchov a Galerie Butovice.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.