Tržiště.ePoptávka.cz – přímý kontakt mezi zákazníky a dodavateli

Společnost B2M.CZ s.r.o., český leader v oblasti poptávkových systémů, spustila na začátku září novou, zcela unikátní službu, která podstatně zjednodušuje proces kontaktu mezi dodavateli produktů a služeb a (nejen) novými zákazníky. Tržiště.ePoptávka.cz je služba, která jednoduše řečeno umožňuje dodavatelům zveřejňovat jejich nabídky a zákazníkům produkty a služby vyhledávat a kontaktovat dodavatele.

Službu Tržiště.ePoptávka.cz vytvořila společnost B2M.CZ s.r.o. na základě mnohaletých zkušeností s provozováním stěžejního českého poptávkového portálu ePoptávka.cz jako jeho nástavbu a umožňuje návštěvníkům portálu, kterých je ročně víc něž tři miliony, vyhledat požadovaný produkt nebo službu a přímo oslovit příslušného dodavatele. Návštěvník portálu tak cíleně vyhledává, co momentálně potřebuje, a dodavatel získává přímý kontakt na potenciálního zákazníka, což se děje bez jakéhokoliv dalšího zprostředkování. Jedná se tedy o oboustranně výhodný proces.

Dodavatelé registrovaní v systému Tržiště.ePoptávka.cz mohou podle druhu registrace zveřejnit až deset zvýhodněných, Tržištěm doporučených nabídek, přičemž ale počet standardních (nezvýhodněných) nabídek není nijak omezen. Každá doporučená nabídka je před zveřejněním zpracována operátory Tržiště, takže je zaručena jejich maximální informační a estetická úroveň. Návštěvníci Tržiště po vyhledání požadovaného produktu či služby pak sami dodavatele oslovují a domlouvají s nimi zakázky. Jakub Gottwald, produktový manažer společnosti B2M.CZ s.r.o. k tomu dodává: „Firmě stačí, aby na Tržišti vystavila své nabídky, a bude získávat přímé a aktuální kontakty na zákazníky, kteří chtějí s firmou navázat obchodní kontakt. Zakázky tak firmám a živnostníkům přicházejí samy.“

Pro koho je Tržiště.ePoptávka.cz určeno? Pro každého. Hledáte-li výrobky, produkty nebo služby, najdete je na Tržišti. Hledáte-li odběratele, zákazníky, klienty, nabídněte své produkty na Tržišti a zájemci vás budou kontaktovat.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.