Tvorbu webových stránek svěřte do rukou profesionálů. Vyplatí se to

V současném digitálním světě jsou webové stránky velice důležité, ať už jste drobný podnikatel, nebo velká korporátní společnost. Důvodů je hned několik. Potenciální zákazníci si vyhledávají informace nejdříve prostřednictvím internetu, až potom zamíří přímo na kamennou pobočku, případně si všechno objednají z pohodlí svého domova (e-mailem, telefonem, přes objednávkový formulář a podobně). V následujících řádcích vám proto prozradíme, proč se vyplatí investovat do profesionální tvorby webových stránek.

Dávno jsou pryč doby, kdy byly webové stránky tvořené pouze skrze HTML kód. S příchodem nových technologií se vyvinuly i další programovací jazyky, které umožňují vytvořit vskutku krásné, poutavé, a především intuitivní webové stránky. Kdo nabízí tvorbu webových stránek?

ANTEE je odborník na webovky i marketing

Přestože máte pěknou webovou stránku, s dostatkem užitečných informací, neměli byste zapomínat na online marketing. Právě ten vám je schopen zajistit, abyste se dostali do povědomí internetových uživatelů. Správnými technikami se dostanete ve výsledcích vyhledávání na přední příčky na relevantní klíčová slova.

Online marketing kombinuje několik různých nástrojů k dosažení cílů – PPC reklamy, SEO, sociální sítě, PR články a podobně.

ANTEE je digitální agentura se vším všudy

ANTEE na trhu působí od roku 2000, přičemž na svém kontě má už na čtyři tisícovky projektů. Vytváří webové stránky na míru zákazníkovi. Postará se o webdesing, jenž odpovídá nejen vaší firemní identitě, ale také činnosti vašeho podnikání. Zajistí vám webhosting a webové stránky postaví na moderním redakčním systému.

Pokud budete mít zájem, můžete do rukou této agentury svěřit také online marketing, a to od SEO přes PPC až po UX (použitelnost pro uživatele). 

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.