Věděli jste, že firmu založíte i přes internet? Poradíme vám, jak na to

V posledních deseti letech se výrazně zvýšil počet společností s ručením omezeným. Podnikatelé totiž upřednostňují danou formu podnikání namísto toho, aby byli osobami samostatně výdělečně činnými. Důvodů je hned několik, přičemž tím hlavním je, že neručí celým svým majetkem, ale pouze majetkem společnosti. Pokud jste se rozhodli založit si vlastní firmu, nemusíte chodit po úřadech, stačí si všechno zřídit prostřednictvím internetu. Jak na to?

Jestliže byste rádi věnovali čas něčemu jinému, objednejte si založení s.r.o. u zprostředkovatele. První možností, jak požádat o založení společnosti, je kontaktovat pracovníky skrze bezplatnou telefonní linku. Ovšem přijatelnější variantou je vyplnit online formulář, na jehož základě systém vygeneruje všechny potřebné dokumenty, které potom zprostředkovatel použije na úřadech k registracím.

Výhody založení s.r.o. na dálku

Pokud hledáte důvody, proč se obrátit na zprostředkovatele a nezakládat si společnost sami, v následujících řádcích vám je prozradíme. V první řadě ušetříte spoustu času. Sami byste zakládali společnost s ručením omezeným minimálně dva týdny, mnohdy i více, než zajistíte všechny potřebné podklady. Zprostředkovatel je však v zakládání firem zběhlý, a proto můžete začít s podnikáním klidně už za pět dnů od odeslání výše zmíněného formuláře.

Co všechno zprostředkovatel zajistí?

V ceně za založení s.r.o. je zahrnuta nejen služba jako taková, ale i veškeré poplatky, které byste platili, i kdybyste si zakládali firmu sami. Jedná se konkrétně o soudní poplatek, poplatek za vystavení živnostenských oprávnění, sepsání společenské smlouvy formou veřejné listiny, poplatky za pořízení výpisů z rejstříku trestů a katastru nemovitostí a ostatní výdaje.

Na koho se obrátit?

Jestliže tedy hledáte konkrétního zprostředkovatele dané služby, můžete se obrátit například na firmu zalozenifirmyonline.cz, která má oproti konkurenci široký záběr služeb. Vedle založení s.r.o. ještě nabízí prodej ready-made společností, provádění změn ve společnosti, vedení účetnictví či poskytování virtuálního sídla.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.