Vybrat si poskytovatele půjčky nikdy nebylo tak snadné

Každý, kdo si chce v dnešní době vzít půjčku, si může vybírat z nesmírně široké nabídky bankovních a nebankovních společností. Každá z nich ale nabízí trochu jiné podmínky a má jiné požadavky. Zorientovat se v tak velkém množství poskytovatelů dříve nebylo lehké a mnoho lidí si tak zbytečně vybralo méně výhodný úvěr. Pro všechny, kteří uvažují o sjednání půjčky a potřebují poradit, která pro ně bude nejvíce výhodná, je určený nezávislý srovnávač půjček www.coolpujcky.cz, který poskytuje komplexní servis v oblasti bankovních i nebankovních úvěrů.

Bankovní i nebankovní půjčky

Hlavní a nejrozsáhlejší kategorií portálu je srovnání půjček od všech významných bankovních a nebankovních společností, které na našem trhu působí. Aktuálně zde najdete porovnání téměř sedmi desítek úvěrů a vybrat si tak může úplně každý – jsou zde půjčky nejen pro žadatele bez dluhů, ale i pro ty, kteří již mají záznam v registru dlužníků a klasická banka by jim tak půjčku poskytnout nemohla.

U každé jednotlivé půjčky naleznete veškeré potřebné informace – podmínky jejího poskytnutí, přehlednou tabulku splátek, informace o tom, pro koho je půjčka určena nebo zkušenosti zákazníků, kteří už danou půjčku měli. Vše je velmi přehledné a jednotlivé společnosti si navíc můžete jednoduše seřadit podle velikosti úvěru nebo výše úrokové sazby.

Přehledné srovnání konsolidací

Konsolidace, neboli sjednocení více půjček do jedné, je v posledních letech stále žádanější a oblíbenější finanční produkt. Mnoho lidí má více úvěrů od různých poskytovatelů a možnost sjednotit si všechny půjčky do jedné, navíc s nižší celkovou splátkou nebo kratší dobou splácení, je pro ně velmi zajímavá. Nezávislý finanční portál Cool půjčky obsahuje i samostatnou sekci, která je zaměřena právě na srovnání jednotlivých konsolidačních úvěrů. Najdete zde konsolidace od nejvýznamnějších bankovních i nebankovních poskytovatelů a snadno si tak můžete zjistit, která nabídka by Vašim potřebám nejlépe vyhovovala.

Novinka – srovnání hypotečních úvěrů

Úplnou novinkou, která se na srovnávači objevila teprve nedávno, je srovnání hypotečních úvěrů. Hypotéky dnes nabízí nejen většina bankovních institucí, ale i celá řada nebankovních společností. Vybrat si mezi nimi ale není nic lehkého – každá hypotéka má jiné podmínky, úrokové sazby, dobu splatnosti, fixaci, poplatky atd. Ideálním způsobem, jak se mezi všemi nabídkami hypoték zorientovat, je využití bezplatného srovnávače online, kde naleznete přehledné porovnání téměř dvou desítek různých hypotečních úvěrů a to nejen od bankovních, ale i od nebankovních společností.

Všechny důležité informace na jednom místě

Mezi největší přednosti srovnávače patří především jeho komplexnost – na jednom jediném místě najdete veškeré potřebné informace k bankovním i nebankovním půjčkám, konsolidacím i hypotékám. Nemusíte tak zdlouhavě vyhledávat oficiální weby jednotlivých společností a složitě porovnávat jejich nabídky. Zde je vše velmi přehledně a jednoduše srovnané a ušetříte tak i spoustu času.

Nezanedbatelnou výhodou těchto stránek je také skutečnost, že všechny půjčky, konsolidace i hypotéky, které zde najdete, jsou výhradně od prověřených poskytovatelů, kteří peníze skutečně půjčují. Pokud tedy Coolpůjčky.cz využijete, máte stoprocentní jistotu, že se jedná o seriózní nabídku a nehrozí, že byste naletěli podvodníkům. S tímto srovnávačem si tak ušetříte peníze, čas i starosti a získáte nejkomplexnější informace o nabídkách půjček a úvěrů na českém finančním trhu.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.