Vyzkoušejte nový software pro e-mailový marketing

Mezi nástroji pro hromadné odesílání e-mailů přichází novinka, která má být silnou konkurencí všech stávajících podobných služeb. V čem je jiná a jaké jsou její hlavní výhody?

Přehledné a jednoduché rozhraní

Velkou výhodou této aplikace je jednoduchá grafika, která dělá nastavování aplikací a celé ovládání velmi jednoduché. Přehledná orientace v několik databází a velmi jednoduché vytváření nových kampaní spolu s úvodním tutoriálem dělá z aplikace CapoMail nástroj, který zvládnou používat i naprostí začátečníci. Snadno tak můžete přenechat technickou část odesílání hromadných e-mailů copywriterovi a ulehčit si práci. Vytvoření newsletterů podle šablon, optimalizace odesílaných e-mailů a přehledné sledování výsledků kampaně jsou samozřejmými prvky tohoto nového nástroje.

Česká tvorba s českou podporou

Emailový marketing může být mnohem jednodušší se službou CapoMail, který je vytvořen českými vývojáři. Velkou výhodou je tedy vytvoření speciálního prostředí určeného pro aplikaci ne český trh. Vývojáři se sami pohybují v email marketingu několik let a na základě zkušeností vytvořili aplikaci, která představuje všechno, co jim chybělo na jiných aplikacích. Přináší také zjednodušení složitých rozhraní. Česká technická podpora chce navíc aplikací stále vylepšovat a to i za přispění uživatelů.

Vyzkoušejte si kampaň nanečisto

Pokud si nejste, jestli vám bude Capomail vyhovovat, můžete si vyzkoušet zdarma jednu kampaň, kterou je možné odeslat až na 50 kontaktů. Dále si zvolíte tarif přesně podle toho, na kolik kontaktů potřebujete odesílat hromadné zprávy. Posuňte svůj emailová marketing na novou úroveň a dosahujte lepších výsledků díky účinné optimalizaci aplikace, ve které je vytvoření nové kampaně otázkou několika málo minut a nejtěžší částí bude vymyšlení textového obsahu. 

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.