Webové stránky snadno – efektivní řešení pro začínající podnikatele

Webové stránky na CZ doméně jsou nezbytnou součástí vašeho podnikání. Nyní vám přestavíme opravdu snadný způsob, jak si zřídíte webové stránky snadno a rychle včetně CZ domény!

Webové stránky jsou pro podnikání v dnešní moderní době nezbytné. Dávno pryč je doba, kdy si prezentaci na internetu mohly dovolit pouze velké firmy s obrovskými rozpočty. Dlouho byly webové stránky také spojovány s nezbytnou znalostí programování, kódování, webové grafiky.

V dnešní době naštěstí existuje snadná možnost, jak mít moderní webové stránky snadno, rychle a za pár korun. Využívá ji v poslední době čím dál více začínajících podnikatelů. O co se jedná?

Současný trend: Snadná tvorba webových stránek

Spousta lidí včetně začínajících podnikatelů je překvapena, jak je snadné vytvořit si webové stránky. Existuje totiž stále zažitá představa, že webové stránky dokáží vytvořit pouze zkušení uživatelé a programátoři. Dnes je to již zcela jinak. A to především díky populární službě inPage.cz, se kterou si vytvoříte webové stránky snadno a rychle!

 

3 green cz 600x300

Takto mohou vypadat vaše webové stránky díky inPage.cz

 

S inPage.cz budou vaše stránky vypadat vždy skvěle

Častá obava u hotových programů je nepřívětivý vzhled šablon. S inPage.cz tyto obavy řešit nemusíte. Na výběr máte spoustu šablon, díky kterým budou vaše webové stránky moderně, čistě a přehledně. K dispozici také máte zdarma stovky grafických motivů. Vaše webová stránka bude vypadat i bez dalších nákladů vždy dokonale.

CZ doménu zaregistrujeme za vás

Mnoho lidí si stále neví rady s registrací CZ domény. InPage vám nejen umožní vytvořit si webové stránky snadno a rychle, ale taky za vás v ceně programu zaregistruje volnou CZ doménu. Pokud už svou doménu máte, pomůžeme vám ji zdarma převést k nám. Vy si tak nemusíte lámat hlavu s registrací domény a můžete se plně věnovat tvorbě vašich webových stránek.

Akce: Webové stránky snadno a rychle včetně CZ domény

Aby tvorba vašich webových stránek byla ještě snadnější, přichystali jsme pro vás podzimní akci s výraznou slevou. Běžná cena standardního programu je 145 Kč za měsíc. Pokud si ho zřídíte do konce listopadu 2015, budete mít program inPage.cz pouze za 73 Kč měsíčně.  Navíc získáte v ceně programu i CZ doménu! Celkem v naši podzimní akci ušetříte přes 1000 Kč!

Za výhodnou cenu vyřešíte své webové stránky snadno včetně CZ domény, získáte výběr z moderních šablon a stovky grafických motivů pro vaše webové stránky zdarma.

Přidejte se k aktuálnímu trendu ve tvorbě webových stránek tak, jako tisíce našich spokojených zákazníků. Vyzkoušejte inPage.cz – webové stránky snadno pro CZ domény.

Jako bonus jsme pro vás přichystali návod, jak si krok za krokem zřídíte vaše nové webové stránky. Najdete ho na www.interval.cz

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.