Založení firmy online je realitou – oslovte však správnou společnost

Založení společnosti s ručením omezeným se zjednodušilo, zlevnilo, a dnes již „eseróčko“ založíte dokonce online. Kvalita poskytovaných služeb se u různých firem liší, proto je dobré vědět, kam se obrátit a co od tohoto způsobu založení firmy čekat.

Proč podnikat jako s.r.o.?

Podnikání formou společnosti s ručením omezeným je dnes jednoznačně nejpopulárnějším způsobem podnikání. Je méně rizikovým, než když podnikáte jako fyzická osoba, tedy pouze na živnostenský list. Pokud se vám v podnikání daří, jako s.r.o. si jednoduše do firmy přizvete společníka, zaměstnáte jednatele, nebo firmu prodáte. Často nás však od založení s.r.o. odrazuje poměrně složitá administrativa. Živnost na obecním úřadě založíte za pár minut, druhý den obvykle podnikáte. V tom, jak založit firmu, tedy s.r.o., tápeme.

Nechte si založit firmu na klíč

Založení firmy online se stalo realitou. Na základě plné moci vám firmu založí i specializovaná firma Jake & James. Využít se to rozhodně vyplatí. Při zakládání firem se dopouštíme mnoha chyb. Nejčastějšími bývá nevhodná volba názvu, chyby ve společenské smlouvě, ale třeba i chyby v případě, kdy žádáme finanční úřad o to, abychom byli plátci DPH. Normálně lze firmu založit během pár dnů, včetně zápisu do obchodního rejstříku. Chybovat znamená více platit a též později podnikat. Problémy při zakládání firmy nám umí podnikání znechutit hned na začátku.

Dobrý podnikatel by však měl umět úkoly delegovat a dobré je začít hned na začátku. Využijte služby založení firmy online. Poptávat lze i speciální služby, kterými jsou vyřízení koncesované či řemeslné živnosti, registrace firemního vozidla, příprava a koordinace registrace k DPH, či zřízení sídla společnosti na virtuální adrese.

Kolik stojí založení s.r.o.?

Ceny výrazně zlevnily, a to zejména v případě, že využijete tzv. zjednodušené založení firmy u notáře. Avšak u specializovaných firem, jakou je Jake & James, více neplatíte. Služby oproti těm notářským si můžete, ale nemusíte připlatit. Žádný notář vám však nevyřídí DPH ani nenabídne sídlo firmy. V Jake & James umí firmu skutečně založit na klíč a online.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.