Zdarma do PVA EXPO Letňany? Vstupenky rozdává společnost PREFA

Odborníci z oboru stavitelství i široká veřejnost mohou stejně jako vloni i letos vyrazit na veletrh STŘECHY PRAHA 2020. Ten se bude konat v pražském PVA EXPO Letňany. Termín je stanoven na 6. až 8. 2. 2020.

Bohatá nabídka střešní krytiny, fasád, solárních systémů a řemesel

Na letošním ročníku si na své přijdou nejen stavitelé a podnikatelé v oblasti pokrývání střech. Tentokrát nás kromě stánků firem, zabývajících se výrobou a prodejem střešní krytiny, čekají i další prezentace dalších souvisejících produktů. Kromě střešní krytiny z rozmanitých materiálů a komplexních střešních systémů tu budou svou nabídku představovat i společnosti působící v oblasti solárních systémů, úspory energie a různých řemesel. Chybět nebudou ani materiály a komponenty pro fasády.

Výrobce střešní krytiny PREFA nás zve PVA EXPO Letňany zdarma

Společnost PREFA Aluminiumprodukte je jedním z předních výrobců a dodavatelů střešní krytiny. A právě ona nám nabízí dárek, kterým je čestná vstupenka zdarma celé široké veřejnosti. Využít je mohou jak řemeslníci a odborníci v oboru, tak i úplně každý se zájmem o sortiment střešních krytin a fasád, ale i dalších produktů souvisejících se stavitelstvím.

Střešní krytina PREFA odolá i v drsných podmínkách

Slogan společnosti PREFA zní „ Střecha silná jako býk“. A nejedná se o plané vychloubání. Střešní krytiny PREFA za sebou mají už více než sedmdesátiletou historii a se ctí obstojí v tak náročných podmínkách, jako panují v rakouských Alpách. Jsou prověřené časem, navíc PREFA pravidelně investuje do dalšího vývoje a své produkty průběžně zdokonaluje. Sortiment společnosti se tak v průběhu času výrazně rozšířil. Kromě hliníkových tašek dnes zahrnuje nejen hliníkové šindele, panely a střešní šablony, ale také kompletní střešní a fasádní systémy.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.