Zkušení realitní makléři vám ušetří čas a peníze při hledání bydlení i komerčních prostor

Potřebujete nové prostory či pozemky, kde byste mohli rozjet své podnikatelské plány? Nebo se chcete přestěhovat a hledáte vhodný byt či dům? V obou případech je nejlepší obrátit se na specialisty, kteří dokáží nabídnout to nejlepší řešení a zajistit komplexní služby. Právě takovou společností je realitní kancelář Fincentrum Reality, dceřiná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s., spolehlivého finančního partnera s dlouhou tradicí.

Zkušení makléři

Najít v nabídce realitního trhu vhodnou a výhodnou nabídku odpovídající požadavkům není snadné a vyžaduje to spoustu času a vynaloženého úsilí. A vzhledem k tomu, že čas znamená v dnešní době peníze, je rozumné nechat hledání zkušeným realitním makléřům. Ať je vaším cílem kancelářská budova, rodinný dům nebo novostavba s pěknými byty, to vše najdete v nabídce realitní kanceláře Fincentrum Reality. Zprostředkuje pronájem i prodej bytových a nebytových prostor i prodej pozemků.

Komplexní servis

Velkou výhodou realitní kanceláře Fincentrum Reality je její spojení s mateřskou společností Fincentrum a.s., díky kterému může svým klientům nabídnout nejen vhodné prostory podle přání, ale také následné výhodné finanční řešení. Důvěryhodnost poradenské společnosti Fincentrum je prověřena dlouhou tradicí a mnoha spokojenými klienty. Mezi její hlavní hodnoty patří profesionální, avšak osobní přístup, maximální zájem a nasazení pro splnění požadavků klienta. Stejnými pravidly se řídí i realitní kancelář, kde jsou k dispozici profesionální a ochotní makléři, kteří jsou schopni zajistit komplexní servis při zařizování realitních obchodů a jejich financování.

Fincentrum Reality působí po celé České republice. Nabízí domy a byty pronájem i k prodeji, komerční prostory, pozemky i ostatní stavby a prostory. Hledat nemovitost společně s jejím financováním se vyplatí, ušetří vám to čas a pravděpodobně i nemalé peníze. 

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.