Zviditelněte Vaši restauraci – kupte si zápis na webu Menicka.cz

Poradíme Vám, jak Vaše restaurace může být více na očích lidí, kteří hledají vhodné místo k obědu. Cena tohoto řešení, stejně jako jeho výhody, Vám doslova vyrazí dech…

Tím řešením je portál Menicka.cz, který sdružuje informace o nabídce denního menu v 86 městech České republiky. Informace o jednotlivých restauracích komunikuje portál Menicka.cz prostřednictvím stránek www.menicka.cz a mobilních aplikací pro Android a iOS (obě mají velmi dobrá hodnocení a pro koncové uživatele jsou zdarma). Návštěvníci stránek Menicka.cz mají rovněž možnost nechat si nabídku denního menu zasílat do své RSS čtečky, případně ji komukoliv poslat e-mailem.

Cena zápisu na portálu Menicka.cz vyjde majitele restaurací na 7 Kč/pracovní den, což je částka, která zhruba odpovídá 1 kliknutí v PPC kampaních či ceně jednoho „like“ na Facebooku. Zápisy v lokálních katalozích (portal-;info-) pak z tohoto pohledu vychází hůře (při ceně zápisu 1 900 Kč/rok).

Zápis na portálu Menicka.cz je tedy velmi výhodnou investicí do reklamy, která je přesně cílena na vhodnou cílovou skupinu, zároveň pak podporujete stránku Vaší restaurace ve výsledcích vyhledávání (podporujete nejen to, že lidé najdou Vaši restauraci v podobě zápisu na webu Menicka.cz, ale najdou také firemní stránku Vaší restaurace).

Struktura zápisu na portále Menicka.cz  Vám zároveň dává příležitost odlišit se od Vašich konkurentů, způsobů je hned několik:

  • možnosti plateb za jídlo (stravenky, platební karty, hotovost)
  • doba podávání poledního menu
  • cena poledního menu
  • možnost připojení k internetu
  • možnost online rezervace stolu
  • interiér restaurace (součástí zápisu na portále Menicka.cz jsou i fotografie interiéru zařízení)
  • zejména projíždějící strávníky (manažeři, obchodní zástupci, řidiči z povolání) pak můžete oslovit snadnou navigací k Vašemu zařízení (součástí zápisu je i přesná adresa restaurace)

Informujte se tedy ještě dnes o přínosu zápisu Vaší restaurace na portále Menicka.cz. Více informací najdete také na této stránce.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.