Zvolte efektivnější způsob, jak začít podnikat

Máte skvělý podnikatelský záměr, ale nemůžete se rozhoupat k jeho uskutečnění? Začínající podnikatele většinou děsí přebujelá administrativa kolem založení společnosti, včetně zdlouhavého jednání s úřady a hlídání spousty papírů. Co kdyby všechno tohle vyřídil někdo za vás?

Vyhněte se jednání s úřady

Při zakládání společnosti jednáte s notářem, s finančním úřadem, s živnostenským úřadem, bankou, dokládáte dokumenty a prosíte o razítka příslušné úředníky. Máte strach, že se v tom utopíte nebo dokonce něco přehlédnete a společnost se vám vůbec nepodaří založit? Jestli je tohle brzda startu vašeho podnikání, ideální řešení představuje koupě již založené společnosti.

Staňte se novým majitelem

Funguje to tak, že někdo společnost již v minulosti založil za vás. Veškerou administrativu vyřídil někdo jiný a vy koupíte firmu s čistým štítem prakticky na počkání. Vlastníkem ready-made společnosti se stanete během jedné schůzky a jste ihned zapsáni do obchodního rejstříku. Společnost nemá žádné pohledávky ani závazky. Ke koupi ready-made společnosti dostanete navíc slevu 20 % na virtuální sídlo. S prestižní adresou zvýšíte svou důvěryhodnost u zákazníků i obchodních partnerů. Pověřený pracovník za vás přebere veškerou korespondenci a přepošle vám jí na zvolenou adresu až 3x týdně.

Začněte podnikat hned

Kde takovou ready-made společnost seženete? Odborníci v Prague Business Office založili již 400 společností a pyšní se důvěrou svých dosavadních klientů. Jednoduše si v PBO domluvte schůzku, vyberte si společnost a začněte podnikat hned. Zakoupení ready-made společnosti je mnohem efektivnější, protože nemusíte obíhat banky a úřady, ale PBO to udělá za vás. Kromě přebujelé administrativy se vyhnete i složitému studování současné legislativy včetně novel. Ušetřete čas a zároveň se nebojte splnit si svůj podnikatelský sen

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.