Prožijte začátky podnikání nanečisto

Začátek podnikání je vždy zajímavý příběh, ale ne každý má kuráž si ho prožít na vlastní kůži. Abyste si odpočinuli od čtení, máme pro vás tip na film, díky kterému si začátek podnikání prožijete téměř jako na vlastní kůži.

Vynechejte pro jednou příběhy slavných milionářů a podívejte se na příběh člověka jako jste vy - ve stejné zemi, době i finanční situaci.

Film Statek vypráví příběh, který vám bude znít velmi povědomě. Mirka už nebaví stereotypní práce v kanceláři a přemýšlí nad podnikáním. Narazí na místo, které mu vnukne podnikatelský nápad - práci jeho snů. A jak to tak bývá, od podnikání ho odrazují nejen rodiče, ale i přátelé. Mirek se ale nevzdá a jde do toho. Na jeho cestě za snem mu pod nohama přistávají různé klacky, ale všechny se mu podaří přeskočit.

V hodinovém filmu o radostech a strastech začínajícího podnikatele se jistě najdete. Vezměte si ponaučení z Mirkových chyb a buďte připraveni na všechno.

skultety

Pomůže vám s tím i metodika k filmu, ve které se dozvíte něco málo z teorie a upozorníme vás na zásadní momenty ve filmu.

V hlavní roli se můžete těšit na Vladimíra Škultétyho, kterého znáte ze seriálů jako Ulice, Kriminálka Anděl či Expozitura.

Více informací ohledně filmu Statek najdete zde.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.