Podnikatelky dnes a zítra – podpora podnikání žen

Role podnikatelky mnohdy obnáší skloubení profesionálky, manželky a matky. I z toho důvodu je podnikajících žen stále oproti jejich mužským protějškům menšina. Jaké mají začínající podnikatelky vyhlídky v současné společnosti?

Asistenční centrum pro podporu podnikání žen ve Zlíně

Ženy, které chtějí založit svoji firmu, se mohou na Asistenční centrum pro podporu podnikání žen ve Zlíně bezplatně obracet o radu jak začít podnikat.

Asistenční centrum, které existuje při Regionální hospodářské komoře Zlínského kraje, pokračuje ve svých poradenských a školících aktivitách pro ženy díky finanční podpoře z Evropského sociálního fondu EU a státního rozpočtu České republiky.

Centrum klade důraz na individuální přístup a zohlednění specifických problémů i aktuálních potřeb klientek. Ženy mohou probrat své podnikatelské záměry s konzultantkou, navštěvovat vzdělávací semináře a využívat odborné konzultace. Nedílnou součástí služeb pro začínající podnikatelky je možnost využít pomoci právní kanceláře.

Podnikající ženy mohou využívat služby zaměřené na slaďování rodinného a pracovního života.

Kontakt:

Ing. Romana Keglerová, konzultantka Asistenčního centra

Tel.:573 776 004, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Asociace podnikatelek a manažerek

Posláním Moravské asociace podnikatelek a manažerek je podpora rozvoje malého a středního podnikání žen. Potřeba sdružování podnikatelek a manažerek spočívá v nutnosti o zlepšeníí obchodních a manažerských aktivit, vzájemné podpoře a vytváření podmínek pro úspěšné profesionální uplatnění žen ve společnosti, rozvoji etiky podnikání, vytváření konzultačních sítí a v celkovém rozvoji dosud nedostatečně využitého potenciálu žen.

Výhody členství v Moravské asociaci podnikatelek a manažerek se projevují ve zprostředkování kontaktů, předávání zkušeností, zpřístupnění podnikatelských a oborových informací či účasti na školeních a dalších setkání asociace.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Praktické návody se vším všudy

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.