První kolo regionálního finále Soutěž a Podnikej, bylo ve Zlíně.

Ve Zlíně v Baťově vile se dne 5. 12. uskutečnilo první z šesti regionálních finále středoškolské soutěže Soutěž a Podnikej. Zde soutěžili čtyři nejlepší soutěžící ze Zlínského kraje, kteří prezentovali porotě své podnikatelské nápady. Ve Zlínském regionu vyhrála Klára Urbanová se svými módními doplňky. 

Soutěž a Podnikej je soutěž, která dává možnost začít studentům ze středních škol plánovat nebo už rozjet své vlastní podnikaní. Student se s originálním nápadem přihlásí na webových stránkách soutěže, a poté v osmi týdnech svůj nápad dolaďuje s přiděleným mentorem soutěže. Ve Zlínském regionu bylo přihlášených šestnáct soutěžících či týmů. Devět z nich dostalo příležitost pracovat s mentorem a čtyři práci na svém projektu dokončili. Zúčastnili se tak regionálního finále, kde formou prezentace představili porotě svůj podnikatelský projekt.

O vítězi rozhoduje porota, která je vždy složena ze zkušených podnikatelů. Ve Zlínském kraji tomu nebylo jinak. V porotě seděl Petr Tomančák, Tomáš Baďura a Milan Halasa. „Vítězové z jednotlivých regionálních kol se poté setkají na celostátním kole, kde se bude bojovat o obchodní cestu do Chicaga či zajímavé semináře,“ dodává k průběhu finále jeden ze zakladatelů soutěže Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Celostátní finále, kde bude Klára Urbanová prezentovat svůj projekt, proběhne 20.1. 2017 v Praze. 

Zlínského regionálního kola se zúčastnili tito čtyři studenti: Bohdan Havlíček, Tereza Páleničková, Riad Charawani a Klára Urbanová. Všechny prezentované projekty byly kvalitně zpracované a soutěžící dostali zpětnou vazbu od porotců.

Vítězkou zlínského regionálního kola se poté stala Klára Urbanová a její projekt HADEMADE, tedy ručně vyrobené vlasové čelenky pro dámy. „Když jsme seděli v první řadě a čekali na výsledky, bylo to zvláštní. Udělalo mi to opravdu velkou radost, vidět své "dítě" které vytvoříte a ono roste a zdokonaluje se po vašem boku a lidé mají o to zájem, “ sdělila výherkyně zlínského kola soutěže Klára. 

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

Praktické návody se vším všudy

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.