Akcelerační programy pro start-upy: Připoutejte se, zrychlujeme!

O co u nás není rozhodně nouze? O akcelerační programy pro start-upy. Možná vás to překvapuje, ale je to tak. Můžete se vybírat – některé programy jsou soukromé, jiné jsou organizované univerzitami nebo inovačními centry. Většina z nich je určena pro technologické start-upy, ale jak se brzy dozvíte, neplatí to pro všechny, naštěstí.

Akcelerace rovná se zrychlení. V případě start-upů to může znamenat zrychlení vývoje produktu, urychlení vstupu na trh, zvýšení dynamiky růstu start-upu a další žádoucí progres v životě začínajících podnikatelských projektů. Kdo z vás by o to nestál?!

Vzali jsme si proto za úkol zmapovat scénu českých akceleračních programů pro start-upy a na následujících stranách vás seznámíme s těmi, které považujeme za nejlepší. Všechno odstartujeme představením projektu CzechStartups, což je iniciativa státní agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, která má za úkol informovat mimo jiné právě o akceleračních programech, a pak už se vrhneme rovnou na akcelerační programy samotné – Impact HUB 100-day challenge, JIC STARCUBE, StartupYard a Green light. Vybrat si mezi nimi ten pravý pro váš star-up už bude na vás ;-)

 

Na závěr přihodíme ještě informace o tom, co je třeba vědět, abyste uspěli v akceleračních programech a příběh akcelerovaného start-upu Psaní Hravě. Abyste věděli, do čeho jdete.


Připoutejte se, zrychlujeme.

Pokračování najdete v zářijovém e-magu Starting Up

Autorka Bara profilovka mala

Barbora Mazochová
šéfredaktorka portálu iPodnikatel.cz


Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.