Srovnání tarifů pro podnikatele – s kým může podnikatel volat nejvýhodněji?

Drobní a střední podnikatelé představují pro mobilní operátory lukrativní segment, na který stále více cílí své nabídky. Tuzemští operátoři připravili pro podnikatele desítky tarifů, přičemž každý z nich tvrdí, že právě ta jeho nabídka je nejlepší, nejvýhodnější a nejúžasnější. Bez nadsázky řečeno, nabídka tuzemských operátorů připomíná džungli, ve které je extrémně náročné se orientovat. V nerovném postavení zákazníka a operátora, je tak pro spotřebitele dostatek informací tou nejlepší zbraní, proto jsme pro vás připravili srovnání mobilních tarifů pro podnikatele.

Verdikt? Jděte k Vodafone, má nejlepší nabídku

Nabídky konkurenčních operátorů jsou složité a často vyžadují úpis na roky. Oproti Vodafonu jsou navíc O2 a T-Mobile dražší. Nad O2 uvažujte jen v případě, že potřebujete volat převážně do vlastní sítě či na pevnou, jinak ruce pryč. T-Mobile se zase vyplatí podnikatelům, kteří mají své obchodní kontakty v některé ze sousedních zemí. Jinak se mu opět vyhněte, zejména kvůli nevypověditelným smlouvám.

Vodafone je zkrátka nejlevnější a kvalita jeho služeb je naprosto srovnatelná, ne-li lepší než u O2 a T-Mobile. Například v kvalitě datové sítě 3G předstihl v poslední době Vodafone oba své konkurenty. Subjektivně bychom nyní jeho 3G síť označili za nejlepší.

Za úplně nejlepší tarif pro podnikatelr bychom vybrali Vodafone neomezený tarif za 1 490 Kč. Pokud utratíte u konkurence nad 1 500 Kč měsíčně, běžte k Vodafone – budete mít jistotu, že více jak 1 490 Kč měsíčně neutratíte a nemusíte se omezovat. Výhodná cena vám totiž zůstane tak dlouho, dokud sami neprovedete nějakou změnu.

Tolik k základnímu přehledu mobilních služeb pro podnikatele. Samozřejmě každý z operátorů toho má v nabídce mnohem víc, další různé balíčky, nadstavbové a doplňkové služby, jejichž spektrum není možné v rámci jednoho článku zmapovat. Doufáme, že vám tento článek pomůže vybrat si ten nejvýhodnější tarif a pomůže ušetřit za jinak pro podnikání nezbytný telefon.

Další části seriálu Srovnání produktů pro podnikatele.

Uvedené nabídky a ceny služeb jsou platné v době zveřejnění článku.

Zdroj: Text převzat z portálu MobilMania.cz, redakčně upraveno.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Jituš Pokud si koupíte kvalitní telefon u některého operátora, tak vám dají i lepší tarif. Povedlo se mi to u tmobile, odkud jsem si vzala Samsung Galaxy A20e (recenze tohoto telefonu je tu https://www.testado.cz/srovnani-mobilnich-telefonu/).
Pokud telefon nekupujete, tak se nenechte odradit a pohrozte odchodem. to také pomáhá
25.10.2019 15:58 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.