Kniha jízd – vše, co byste měli vědět

Pokud máte automobil zapsaný do obchodního majetku fyzické či právnické osoby, máte povinnost řádně vést knihu jízd. Proto si přečtěte nejdůležitější informace, které byste měli o knize jízd určitě vědět a seznamte se s možnostmi vedení knihy jízd elektronickou formou.

 

 

Zájemci o elektronickou knihu jízd se nabízí velké množství produktů, zmiňujeme alespoň některé z nich

Velmi rozšířená elektronická kniha jízd. V dnešní době monitoruje tisíce vozidel. Nabízí více druhů modulů, které mají rozdílné vlastnosti a liší se v ceně. Zájemce tak má možnost výběru dle svých rozpočtových možností, případně podle funkcí, které od knihy jízd očekává.

Originální příslušenství společnosti Škoda Auto. Příplatková výbava, která umožní vlastníkovi sledovat vozidla a vést knihu jízd. Funguje ve webovém rozhraní, je proto přístupná odkudkoliv. Systém pracuje po celé Evropě včetně Ruska a je možné ho navázat na alarm vozidla.

Dvoumodulové řešení, které je možné nakombinovat dle potřeb. Může fungovat jako kniha jízd nebo jako zabezpečovací a sledovací systém. V případě přání může plnit i obě tyto funkce.

Aplikace absolutně oproštěná od instalace, kompletní a komplexní řešení. Není třeba najímat IT personál pro správu. Car Control je také možno integrovat do zákazníkových systémů.

Standardně vybavená aplikace. Řešení umožňuje na volné porty přístroje napojit přídavné senzory, které mohou monitorovat například otevření dveří nebo nastartování motoru.

Zdroj: V článku byly využity informace ze serveru Lobby.cz.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
Lada Komínková U nás ve firmě používáme elektronickou knihu jízd od Lokatory.cz a jsme strašně spokojení. Musím se přiznat, že vrátit se k ručnímu vyplňování by byl horor. To už nikdy víc.
11.5.2019 15:01 | Odpovědět
Lukáš Mikula Dobrý den, můžete mi poradit nějakého finančního poradce nebo správce daně v okolí Ostravy? Potřebuji informace ohledně povinnosti knihy jízd. Děkuji Mikula
13.3.2017 14:59 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.