Registrační sídlo – alternativa pro podnikatele bez stálé provozovny

Zahajujete podnikání a přemýšlíte, kam umístit sídlo společnosti? Nebo už podnikáte a neustálé stěhování provozovny a následné běhání po úřadech při změně sídla vašeho podniku vás už unavilo? Pak právě pro vás by mohlo být řešením tzv. registrační sídlo.

Registrační sídlo – virtuální kancelář za rozumné peníze

Co je to registrační sídlo

Registrační sídlo nebo-li virtuální kancelář je moderní služba, o kterou roste zájem každým rokem. Registrační sídlo umožňuje umístit sídlo vaší firmy při rozumných nákladech do jednoho z největších českých měst. Pro příklad, sídlo na prestižní adrese v Praze můžete mít už za 1500 Kč měsíčně.

Pronájem registračního sídla využívají především majitelé firem bez vlastních nemovitostí, kteří vyžadují profesionální image a nechtějí mít sídlo společnosti doma, případně se soustředí na krátkodobé podnikání nebo pro provoz své firmy nepotřebují vlastní kancelář. Důvodem může být i zájem o zjednodušení administrativy formou změny místní příslušnosti úřadů. Výhodou pronajatého sídla je samozřejmě i stálost adresy, při stěhování provozovny není třeba vyřizovat změnu sídla atd.

 

Administrativní služby v ceně

Samozřejmou součástí pronájmu sídla je i zajištění potřebných administrativních služeb jako je příjem a přeposílání pošty, telefonní a faxové služby a krátkodobé pronájmy plně vybavených zasedacích místností. Veškeré služby jsou poskytovány v administrativních budovách.

Kompletní virtuální kancelář

Novinkou na trhu je skutečná virtualita kanceláře, kdy nájemce po přihlášení přes webové rozhraní získá přístup do elektronické knihy došlé pošty, faxů a telefonních hovorů, kde si vše může online naskenované prohlédnout nebo si poslechnout nahraný telefonní hovor, hlasovou zprávu atd. Na všechny události je klient upozorňován i prostřednictvím e-mailu.

S tím, jak se celá společnost digitalizuje, výrazně roste zájem o řešení podnikání přes internet, a s tím i poptávka po registračních sídlech a virtuálních kancelářích. Outsourcing proniká do všech myslitelných oborů a pronájem sídla už mezi ně rovněž pevně patří.

Zdroj: Josef Jaroš, SMART Office & Companies

Diskuze k článku

Přidat komentář
Tomas1010 Pokud chcete zaloziť sídlo online, tak bych se určitě obrátil na http://www.sidlobezlimitu.cz, kde si umíte vytvořit virtuální sídlo firmy v Praze již od 90 KČ, a to vše vyřešíte online z pohodlí domova.
27.4.2020 20:06 | Odpovědět
fenixana Pokud chcete najít sídlo Vaší firmy, koukněte se sem: https://www.sidloprofirmy.cz/
12.2.2018 16:25 | Odpovědět
milena milkova Sídlo firmy je důležité mít na reprezentativní adrese. Máme také virtuální sídlo a je to bez starostí, pro menší firmy ideál. Díky za článek.
28.12.2015 15:17 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.