podnikatelský úvěr

Co dělat při neschopnosti splácet úvěr na podnikání

Může se stát, že se dostanete do situace, kdy přestanete být schopni splácet úvěr na podnikání, důvodů, pro které se to může stát, je nespočet. Z toho vaše banka jako poskytovatel úvěru radost mít jistě nebude, a proto je vhodné vědět, jak této situaci v ideálním případě předcházet anebo, pokud opravdu dojde k nejhoršímu a vy splácet přestanete být schopni, jaký zaujmout v této situaci postoj. Mrtvý brouk to není. Více v následujícím článku.

Jak vybrat podnikatelský úvěr, aby byl co nejméně nevýhodný

Jakákoliv půjčka v zásadně není nikdy dost výhodná. Za zapůjčené peníze vždy zaplatíte hodně vysokou daň. Otázkou u mnoha podnikatelů ve finanční nouzi není jestli si vzít úvěr, ale jak drahý úvěr si vzít. Abyste si vybrali úvěr, který je pro vás nejméně nevýhodný, připravili jsme pro vás několik rad.

Jednání v bance aneb banka není obchodní partner jako každý jiný

Každý podnikatel dříve nebo později absolvuje jednání v bance. V případě banky se jedná  o partnera, který podnikatele provází po celou dobu jeho aktivit. Zajišťuje mu nejen běžný platební styk, běžné financování,  ale v řadě případů i profinancování rozvojových projektů.

Kde si půjčit, abyste za předčasně splacený úvěr tvrdě nezaplatili

Poplatek za předčasně splacený úvěr může prodražit podnikatelskou půjčku u mnoha bank. Až budete s nabídky bank vybírat ten správný úvěr na podnikání, vezměte v potaz i možnost jeho předčasného splacení. Zorientovat se v poplatcích plynoucích z této situace vám pomůže srovnání podnikatelských úvěrů z hlediska poplatků za předčasně splacený úvěr.

Máte v hlavě zajímavý projekt a rádi byste ho rozjeli?

Nebaví vás už být něčím zaměstnancem? Chcete se postavit na vlastní nohy a začít podnikat? Pokud máte vše dobře spočítané a vymyšlené a jediné co vám chybí, jsou finance, nezoufejte. Společnost FINEMONEY, SE vám se začátkem podnikání pomůže.

Půjčky pro podnikatele – základní přehled

Kde a jak nejvýhodněji sehnat potřebný kapitál na financování podnikatelských aktivit? České banky, ale i další finanční společnosti dnes nabízejí bohatou škálu možností a zdaleka nejde pouze o běžný úvěr. Podnikatelé tak potřebují v zásadě jediné – umět se v široké nabídce bankovních půjček orientovat.

Rychlé a prověřené řešení problémů s cash flow

Drobné podnikatele již nemusí děsit opožděná platba faktur a riziko druhotné platební neschopnosti. Díky službě „zaplatíme Vaše účty“ společnosti Kouzelná půjčka již budou moci dostát svým závazkům včas.

Už máte své peníze na podnikání od ČMZRB?

Začátek podnikání je náročný je zejména po finanční a psychické stránce. S psychickou zátěží si musíte poradit sami, s obstaráním peněz na podnikání vám může pomoci Českomoravská záruční a rozvojová banka. Využijte možnosti získat zvýhodněné úvěry na podnikání nebo bankovní záruky pro vaše podnikatelské úvěry.

Vyznejte se v terminologii bankovních úvěrů a půjček

Pokud si pohráváte stále vážněji s myšlenkou vzít si bankovní úvěr nebo půjčku, vězte, že máte před sebou nelehký úkol - zorientovat se v pojmech, které jsou s úvěry spojeny. Snazší to bude, pokud si vezmete na pomoc náš slovníček pojmů z oblasti bankovních úvěrů.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.