sociální sítě

5 tipů jak na sociální média, když rozjíždíte start-up

Dnešní marketing už není to, co býval. Zatímco dříve se tvořily obchody a reklama tak, že jste za potenciálními zákazníky vysílali své obchodníky a důležitý byl především osobní kontakt, dnes je tomu skoro obráceně. Marketing se odehrává na poli internetu a sociálních sítí, kde je osobní kontakt hodně omezený.

5 tipů, jak využít sociální sítě pro zákaznický servis

Pokud máte profil na sociální síti, určitě jste se už někdy setkali s nespokojeným zákazníkem, který si veřejně stěžoval na profilu vaší firmy. Na první pohled je to nepříjemná situace. My vám poradíme, jak ji obrátit ve váš prospěch.

5 trendů, které budou hýbat sociálními médii v roce 2016

Každý rok se uživatelské preference a očekávání na online obsah mění. Na scéně se objevují nové sociální sítě, další z ní naopak odcházejí a nahrazují je jiné. Lidé jsou online téměř 24 hodin denně, bez ohledu na to, jestli se zrovna nacházejí na toaletě nebo jsou na dovolené na opačné straně planety.

Co dělat a co nedělat na Facebooku

Na Facebooku a dalších sociálních sítích se prezentuje čím dál více firem. Možná již patříte mezi ně, nebo o tom už vážně uvažujete. Komunikace na sociálních sítích má však svoje specifika a není jednoduché ji správně uchopit a řídit. Prozradíme vám, co dělat a nedělat na Facebooku.

Facebook marketing: Dobrá rada nad zlato?

Marketing na Facebooku není žádná věda. Ano, nástroj je jiný a je třeba se ho naučit používat, ale jinak nepsané zákony marketingu a prodeje přetrvávají. Již stovky let.

Instagram: Obraz mluví lépe než slova

České firmy zdaleka nevyužívají potenciál sociálních sítí. Třeba takový Instagram zůstal prozatím skoro nepovšimnutý. Přitom je to výborný nástroj na budování značky. Kdo dřív přijde, ten dřív bere. V tomto případě followery, jak se na Instagramu říká fanouškům. Tak s chutí do toho!
Instagram je další z řady sociálních sítí, která má své příznivce i odpůrce. Na tuto síť vkládáte fotografie nebo krátká videa „protažená“ některým z integrovaných filtrů. Přidat můžete krátký popisek. Nic víc, nic míň.

Kmeny sociálních sítí II.

Společenské dění dnešního světa se odehrává více na sociálních sítích než v reálném světě. Proto platí to, co jsem psala v předchozím díle: Řekni mi, koho sleduješ, a já ti řeknu, do jakého kmene patříš…

Nastartujte G+, YouTube a Twitter

Řada umělců díky YouTube získala uměleckou svobodu a nemají nouzi o zakázky. Publikováním videí na YouTube dosáhli finanční nezávislosti. Jak se jim to povedlo?

Oproti v Česku nejrozšířenějšímu Facebooku, začínáme konečně pracovat i s dalšími sociálními sítěmi. K čemu je dobrý Google+, jak tweetovat nebo vytvořit úspěšný vlog? Vypíchli jsme několik funkcí, které musíte znát. Pojd’me na to.

Potřebujete pro svoje podnikání Facebook stránku? 10 prvních kroků

Pokud máte mezi svou cílovou skupinou mladé lidi, studenty či ženy v produktivním věku 25 – 35 let, pak určitě ano! Ukážeme vám v deseti krocích, jak na založení a správu Facebookového profilu.

Sociální sítě a networking

Sociální sítě a networking patří neoddělitelně k sobě, o čemž vypovídá již anglický výraz pro sociální síť – social network. Jak jste na tom vy? Využíváte sociální sítě k navazování business kontaktů? Pokud ne, je na čase to změnit!

Sociální sítě: Blogeři a vlogeři

Marketing se s nástupem sociálních sítí mění ze dne na den. Ještě před nedávnem ovládal svět reklamy Facebook, který se dnes zdá být na ústupu. Na trůn nastupuje YouTube a Instagram v hlavní roli s blogery a vlogery.

Zkroťte sociální sítě po vzoru těch nejlepších

Sociální sítě jsou bezpochyby nevyužívanějším kanálem internetového marketingu. Pokud firma není na Facebooku, jako by nebyla vůbec.

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.